[ 30-Oct-2020 16:45:14 ] : preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead

LED svetelné zdroje
[ 30-Oct-2020 16:45:14 ] : preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead

Naša ponuka LED svetelných zdrojov pokrýva všetky typy od popredných svetových výrobcov.

         

COB A SMD CITIZEN

Citizen je lídrom na Európskom trhu a popredným výrobcom COB na svetovom trhu. COB sú LED čipy na PCB doske koncentrované na malej ploche najčastejšie v kruhovom tvare.

COB (Chips on Board) je známa technológia LED svetelného zdroja, ide o multičipové riešenie tvoriace jeden svetelný modul. Najčastejšie sa využíva vo svietidlách typu DOWNLIGHT (chodby, otvorené priestory, kancelárie) a SPOTLIGHT(obchody, múzeá, reklamné plochy), ale aj v priemyselnom osvetlení, verejnom osvetlení  a reflektorových svietidlách.

Kalkulátor pre výber COB


Citizen - viac informácii

LED MODULY

LED moduly sú LED SMD čipy osadené na PCB doskách. Dodávame od rôznych výrobcov štandardných tvarov ako sú lineárne, štvorcové, hrebeňové, kruhové a iné podľa katalógových listov jednotlivých výrobcov. Tak isto sme Vám schopní dodať aj neštandardné moduly s požadovaným tvarom, elektrickými a optickými vlastnosťami.

 Helvar - viac informácií  TCI - viac informácií QLT - viac informácií 

Definujte si svoj modul – ak Vám štandardné moduly nevyhovujú, pošlite nám parametre aké potrebujete – rozmery, optické a elektrické vlastnosti a my Vám navrhneme a dodáme modul podľa Vašich požiadaviek.


LED PÁSY

LED pásy sú flexibilné a deliteľné pásy osadené LED čipmi.


QLT - viac informácií

LED RETROFITY

LED retrofity sú LED svetelné zdroje vzhľadom pripomínajúce žiarovky alebo žiarivky. LED žiarovky je možné priamo nahradiť v svietidle, ale u žiariviek sa musí najskôr svietidlo prispôsobiť.


QLT - viac informácii

OLED

OLED - Organic Light Emitting Diode – plošný svetelný zdroj založený na organickom materiáli. Vyrába sa v pevnom a ohybnom prevedení, je ultratenký, nepotrebuje chladič, vhodný ako doplnkové alebo dekoratívne osvetlenie.LG Display - viac informácií
[ 30-Oct-2020 16:45:14 ] : preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead

PARTNERI